MSI K7T Pro & Zvukovka

Mam dosku MSI K7T Pro Procesor T-bird 750MHz Win98
a mam problem zo zvukovkou na doske
neustale to pada(sahne to do VIAFM.dll(alebo viafm.drv neviem presne)),
odide zvuk alebo ho opakuje a musim restartovat
Co s tym?

SiDi

Odpovědi na otázku

No ja mam desku MSI K7T Pro2 - tzn. temer to same - zvukovka mi obcas sla, obcas ne, vyresil jsem to nakupem SoundBlastra Live Value. Zvuk ma mnohem lepsi a hlavne beha ve vsem. Ja vim neni to rada nic moc kdyz clovek nema prachy, ale ten rozdil ve zvuku...

Tohle mi delalo taky kdyz sem nainstaloval ovladac c cd z adresare "win9x", pak sem tam narval wdm ovladac s adresare "win98se" a chodi to....

DŮLEŽITÉ - NEPŘISPÍVEJTE DO STARÝCH DISKUZÍ !!!