MSI K7T nefunkční USB

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli někdo neměl podobný problém jako já a jestli mi někdo s ním nedokáže pomoci.

Na aukro.cz jsem koupil základní desku MSI K7T s paticí Socket A na čipové sadě VIA Apollo KT133.
Vše funguje jak má, jen když zapojím cokoli ( Flash, Tiskárnu, WIfi Adaptér) do USB tak se zařízení pouze rozsviti a nekomunikuje s PC ( jde do něj ale šťáva )

Nevíte prosím čím by to mohlo být ?
Nebo je prostě deska poškozena?

Díky za rady
AlešB

Odpovědi na otázku

Buď je to rozbitý, nebo namáš nainstalovaný ovladače k základní desce (chipset).

nainstaluj ovladače k desce, popripade muze byt deska vadna tak stací dokoupit usb radič a je vše vyreseno taky na aukru ale nejlepe novy.