Msi gtx 950 gaming 2g

Prosím o radu koupil jsem grafiku msi gtx 950 gaming 2g zapojil jsem ji nainstaloval ovladač potom jsem ho ressetoval a už nešel zapnout grafika svítí a větráky se točí ale furt to pipa prosím o radu

Odpovědi na otázku

-pokud Pc neustále Pípá nejedná se o problém ovladačů ale hardware. Takže k ruce manuál základní desky kterou tam máte a podle počtu pípnutí si přečtěte so to je za problém.Jinak ta věc která bude vadná se vymění , nikoliv opraví....

Otestuj ji v jiném PC. Pokud nefunguje ani tam, vrať ji.

Že by grafika opravená v troubě a vydržela stěží přepravu? No očividně to byl nějaký bazar, a pokud je grafika správně zapojena a napájena, což pravděpodobně je, když to napoprvé naběhlo, tak asi v montáži problém nebude. Jestli to teď nedá ani do BIOSu a jen deska hlásí chybový stav (tipuju že počet pípnutí bude dle manuálu chyba GK), je karta asi vadná.

Ta grafika se mi neukáže ani v druhém pc

Takže mrtvá, omlátit o hlavu prodejci. Ale mám pochybnosti, že z něj něco dostanete, protože s tím asi počítal. Tu grafiku oživil v troubě nebo věděl, že je před smrtí a tak se jí rychle zbavil.

Takže mrtvolka. Řešením je reklamace, pokud ses s prodejcem dohodl na nějaké záruce, pokud ne tak směr sběerný dvůr nebo elektroodpad.

Pokud nebyla pečená v troubě, tak kompletní překuličkování čipů stojí okolo 1500 Kč + DPH.