MSI GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X

Ahojte uvažujem o kúpe MSI GeForce GTX 1660 SUPER GAMING XOplatí sa íst do toho za 7 190 Kč ? cena / výkon je v pohode ? alebo račej počkať ?

Odpovědi na otázku

Výkon mají všechny GTX 1660 Super +-stejný, takže vzhledem k tomu, že je to jedna z nejdražších verzí, tak má v porovnání s těmi okolo 6000,- o dost horší poměr cena/výkon. U této platíš za lepší chlazení a plošný spoj, ne za nejlepší poměr cena/výkon.