» Poradna » Notebooky

MSI GE60 2OE zamrzani a piskani

zdravimkoupil sem novy MSI GE60 i5 gtx765 8gb ram 750gb HDDnainstaloval jsem ilegalni win 7 ultimatebohuzel nemam original a tahle verze fungovala na pevnym pocitaci co jsem melkdyz mam otevreny firefox a neco delam treba poustim ruzne pisnicky treba na playlistu evropy nebo youtube..do toho se chci podivat na mail a zacne zamrzat internet a vubec cely pocitac..nefunguje ani ctrl+alt+delete zadna reakcea do toho vydava notas zvlastni pipavy zvuky..podezrivam ze to dela hard disk jakoby se nemoh nacist a ta hlava tam litala tam a zpet a nic se nedej minutu nebo pet minut jak kdy..mam podezrivat ilegalni windows? nebo poskozeny hard disk a poslat notas zpet?je to dost nervy drasajici kdyz se to stane treba 8x za hodinu...hlavne me zneklidnujou ty divny zvuky pri rom zaseku..diky

Odpovědi na otázku

To je nejspiš parkovaní čtecích hlaviček kvuly bezpečnosti

nejsem moc odbornikto znamena co presne? ze neni nic spatne s diskem? muze za to ten crackly system?

Stahni:Crystal Disk Info:http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... a nahraj sem :http://leteckaposta.cz/ a dej sem odkaz

doufam ze staci toto..http://leteckaposta.cz/714597732

Asi tě zklamu ale stim diskem to nějak extra dobře nevypadá!má přalokované sektory což jsou ty vadné ktere jsou přealokovany a chyby čtení a otřesove čidlo tobě spadl nebo si snim bouchnul?a teplota se mi taky nelibí 41°C je už docela riziko Pozoruj jak se mění stav toho disku zdaly přibyvají sektory vadné či přealokované a chyby čtení pokud jo tak okamžitě Reklamace!

Třeba za hodinu nebo déle sem dej nový obrazek zdaly se něco změnilo

ted to vypada takto..http://leteckaposta.cz/250206783

Zatim se nic nezmenilo dej sem obrazek třeba až tak za 2 hodiny nebo déle

diky...notas mi nijak nespadnul maximalne sem do nej klepal z boku kdyz se to stalo asi po sesty...ale ne ze bych do toho nejak silne busilhlavne se ta chyba stala uz petkrat pred tim..uplne poprve se to stalo vcera kdyz jsem stahoval z share-rapidu tri soubory najednou a u konce stahovani sem otevrel youtube a cely se to seklo tak sem necekal jestli se to rozbehne a asi po minute sem to natvrdo vypnul..zapnul otevrel internet a hend se to seklo protoze si to pamatuje zalozky z minula..takhle se to stalo asi trikrat za sebou nez jsem vsechny stahovani zrusil..pak sem stahoval po jednom a do toho hral far cry..a v pohode se stahlo vsechno neseklo se todneska se mi to ale stalo znova 3x asi..bez vypnuti a zapnuti se to rozbehlo treba po 2 nebo 4 minutach..notas mam tri dyn teprve se nainstalovaly veskery aktualizace a ovladace a dve hry..diky

uz to udelal znova..zase na strankach s hudbou..hraje pisnicka na youtube a kliknu na jinou a sekne se to a piska a skripe treba pet minut a pak se to vzpamatuje...tim cracklym systemem to urcite neni? muzu podezrivat jenom vadnej disk?snad abych si radsi koupil novej disk nez jim to tam posilat aby to tam meli tri nedele a poslali mi to zpatky ve stejnym stavu a takhle trikrat do doby nez by mi poslali novej...jak to tak znam...nevis jestli do tohoto notase de dat zvlast SSD disk a ten co mam ted pouzivat jako uloznej prostor a ne na system?nebo nvm co to je nikdy sem se s timhle nesetkal vzdycky kdzy se mi nejak komp takhle sek tak se uz nevzpamatoval abylo to jenom treba dvakrat ze zacatku nainstalovani win nez se vsechno doinstalovalo a sedlo si tak nejak :Dachjo tohle strasne rozciluje pet pisnicek treba poslechnu v pohode kliknu na sestou a sekne se to na pet minut...jestli mam zkouset nainstalovat original windows nebo reklamovat nebo koupit ten ssd jestli pude..na tehle windowsech mi ale bezel pocitac par let a bez problemu...

Pokud si chceš koupit SSD disk tak třeba tenhle:http://www.czc.cz/samsung-ssd-840-evo-120gb... a na ten puvodní disk si kup externí box třeba tento:http://www.czc.cz/raidsonic-icy-box-ib-268s... Stou reklamačkou u MSIčka máš pravdu kamoš má skoro stejnej noťas jak ty a dosral se mu tam disk tak to dal na reklamačku a NTB opravený mu přišel po 1,5 měsici nevím zdaly to viš ale MSIčka mají servisní centrum v Polsku

a co myslis? ten disk jde do háje? neni to tim systemem ze?kdyz nebude na system ale jenom na data tak by to nemuselo delat takovyhle zaseky ne? nebo?

Na data ještě bude stačit ale nevim nevim hele protože jak se u disku začnou vyskytovat vadné sektory tak to už je špatný což si myslím že brzy nastane u tveho disku hele

nemusim teda ani zkouset preinstalovat windows? v tom proste hledat chybu nemam?klidne ho muzu poislat na reklamaci ze blbne disk? a smirit se s tim ze budu dva mesice bez kompu zase...

jj

Doporučuji notebook reklamovat, nebo pokud to jde tak si rovnou nechat vrátit peníze. Tyto notebooky od Msi tzv řady G jsou největší tragédie jaká se dá sehnat. Papírově super parametry ale neskutečně poruchové, odcházejí hlavně základní desky. Jakmile skončí záruční doba, tak vám to nikdo neopraví a můžete notebook za 24 tisíc hodit do koše. Servis v Polsku jsou totální amatéři, lítá to někde více jak měsíc a např. místo výměny základní desky to přepájí a zapatlají kalafunou a napíší výměna větráku, aby to nějak doklepalo do konce záruční doby a pak to shoří. Takže buďte rád za vadný harddisk. Pokud vám vrátí peníze, tak vzít nějaké lenovo do 15 tisíc třeba s přepínatelnou grafikou.

Přesně tak jak jsem psal kamoš měl uplně stejný NTB a 2 se mu posral a vratil to at mu dají penize a ja sem mu doporučil tenhle:http://www.czc.cz/acer-aspire-v3-772g-54208... ten mám ja od Vánoc a jsem plně spokojený + sem si přikoupil prodlouženou záruku takže mám celkem 5 let takže pohoda

doporucili byste nejky notas s podobnou grafikou nebo treba tohle jakej je rozdil ve vykonu..http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y510p-cern... nebo tohle http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y580-metal... koupit ssd disk do toho co ted mam a doufat ze nejakou dobu prezje aspon ty dva roky mi nedoporucujete?

Zkuste dát tento dotaz do fora do sekce notebooky. Zdejší odborníci a moderátoři vám určitě rádi s výběrem v této cenové hladině poradí. Jediné co mohu poradit je se rychle zbavit toho MSI dokud to ještě jde. Předejdete tím horším problémům v budoucnu jako je přehřívání, podtaktování za provozu, odskakování čipů od základní desky a ve finále smrti celé základní desky.

co rikate na tento notas asus http://www.czc.cz/asus-n56jr-s4044-cerna/14... ma slabsi grafiku ale lepsi procesor..a je to jina znacka...tak jestli to bude lepsi volba a stejny vykon?diky

Zdravím pánové, tak přesně toto forum hledám !....Mám absolutně ten samý notebook co tady kolega přede mnou a i ten samý typ. Musím říct, že to skřípání a padání systému mám v pi*i taky. Mám absolutně stejný problémy i co se týče toho youtube a vaše nápady ohledně přeinstalování windows.....aaaaa musím říct, že jsem si až skoro říkal jestli jsem ty otázky nepsal já sám ve stavu náměsíčním :D ale konec srandy. Noťas mám cca 1 měsíc a do předevčíra jsem byl naprosto spokojený. Díky všem za veškeré rady co jste poskytli tady kolegovi, jen škoda, že musí tyto rady posloužit i mě. Takže vlastně "bohužel" díky.

ja se nenechal poucit..vymenil sem tri...a ten teri mi drzel 4 dny...jeste ze se to nestalo po mesici jako tady kolegovy takze ted uz me to fakt presvedcuje o tom se tomu proste vyhnout..jenom by me zajimalo jestli ten stejnej model v tom vetsim obalu to ge70 jestli ma stejnou vadu nebo nenotebook se mi moc libi a stacil by do nej dat jenom jinej disk..ach jo skoda