Msi gaming app

Dobry den mam takovy problem kdyz chci zapnout muj program na zrychleni pc tedy MSI gaming app tak mi to vyhodi system need to restar(system potrebuje restartovat) coz jsem zkusil hodnekrat tak se chci zeptat jsetli nekdo nevi co s tim ??? Grafická karta MSI GTX 960 4gb procesor i5 6500 zakladni deska b150A GAMING PRO (MS-7978) jen pro jistotu jsem napsal.

Odpovědi na otázku

Jestli si dobre pamatuju, tak tahle utilitka jen nastavovala takty grafickeho jadra a barevne profily.Pouzivam MSI Afterburner (je mozne ho pouzivat i pro grafiky jinych vyrobcu), kde je nastavovani podrobnejsi a navic obsahuje monitoring. Gaming app jsem odinstaloval, protoze byl v konfliktu s Afterburnerem.

takže mi radíš odinstalovat a nainstalovat afterburner