» Poradna » Programy

MSI Afterburner - problém s kontrolou větráku

Dobrý den,dneska jsem si stáhnul MSI Afterburner. Kamarád mi to doporučil a ukazoval mi, jak mění rychlost větráku. Tak jsem si ho stáhnul, ale posuvník je zablokovaný a nejde nic změnit. Přečetl jsem si pár tipů a dočetl jsem se, že to ovládá jen větráky přímo na grafárně. Jde tímto programem ovládát i hlavní větrák? Pokud ne, existuje jiný program?Jen pro informaci, mám Acer Aspire V3

Odpovědi na otázku

MSI Afterburner je naozaj len pre grafiku, teda sa da nastavit krivka otacok ventilatora podla teploty len na grafike. Hlavny ventilator myslis na CPU? To by sa mohlo dat nastavit v BIOSe alebo v UEFI dosky. Tu je dobry navod ako na to https://www.howtogeek.com/275339/how-to-auto-contro... .