» Poradna » Programy

MSI 8800GT a obraz

Pri niektorych hrach sa mi stava ze mi sekne obraz a po chvile sa zobrazia kocky a pod a potom len reset.. V com je problem?? Ako sa ho da vyriesit???

Odpovědi na otázku

asi to vypada na reklamaci proto ze to dela pri vysi zatezi ja bych ten moment vyfotil co to dela aprilozil fotku k reklamaci aby ti ten smejd MSI vymenily.

V akom programe sa da nastavit otacky ventilatora???

skus riva tuner a skus stahnout frekvence jadra a pameti jestli to pomuze.

Vyměn chladič za
www.arctic-cooling.com ...
a zlepši větrání skříně.S těmi ref chladiči se ty karty pečou ve vlastní šťávě.

uz som si nainstaloval rivatuner a otacky som nastavil 35 percent. Mam viacej nastavit otacky??? na kolko???? mal som to na 25 percentoch.

50 az 75% je treba nastavit otacky aby se ti grafika neupekla

a neublizi to grafike???? mam referencny chladisc.

proc bymelo cim bude chladnejsi tim lepe ti dyl vydrzi aby se ti nestalo ze vpulce zaruky kamosovi 2x odesla stejna 8800gt vzal si jako nahradni grafiku gigabyte comu jen zapujcili po dobu reklamace, bylato ati 3870 on si ji chtel nechat tak mu jen rekli aby si doplatil rozdil ceny asi 3 stovky rikal ze jo tak si ji nechal jde o radeon hd 3870 pameti gdr4 referencni tiche chlazeni spokojenost.

ale 3870 je slaba

kdyz myslis jen par % rozdil oproti 8800gts jadro g92

uz viem preco sa rozpadne obraz. Teraz som hral v rozliseni 1280x1024 a po 10 minutach mi to seklo a musel reset. Ked som dal na 1024x768 hral som to pol hodinu a nezaznamenal som ziadny zasek.

a zbytek sestavy a vykon zdroje znacka?

Procesor: CPU AMD Athlon 64 X2 4800+
RAM: 2GB DDR2-800MHz Kingston CL5 kit 2x1GB
Graficka karta: MSI 8800GT 512MB OC
Zakladna doska: ASUS M2N-E Gb LAN nForce® 570 Ultra, RAID, PCIe
HDD: HDD 320GB Seagate B-7200.10 SATAII/300 7200r 3+2RZ
DVDRW: DVDRW/RAM LG GSA-H66N 10x10x18x18x SATA černá bulk
Skrina: MidiTower Feel 307 black+USB2+TAC1.1, bez zdroje
Zdroj: Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN

slusna sestava, skrin taky vypada dobre a mas i vzadni bocnici ventilator? vim z odkazu co jsem na netu nasel ,ze se dodava i s 90 mm ventilatorem v predu.

vzadu vetrak mam ale bol lacny. Nemal by som vymenit vetrak na grafike?? a za aky???

Teraz som pozeral graficke karty a zaujima ma tato karta: ASUS EN9800GTX. Je dobra???? v rozliseni 1024x768 az 1280x1024 na maximum???

to bys musel pouzit ten chladic co poradil rexon. mislis tuhle?www.czechcomputer.cz ... radsi bych bral rovnou to to:www.czechcomputer.cz ...

260 uz je moc. 9800GTX staci v rozliseni 1024x768??? lebo mam iba 17 palcovy monitor.

jo staci. tahle karta ti poskytne vysi vykon za mensi peniz:www.czechcomputer.cz ...

a ta 4850 neni kaziva??? nevypadava obraz v hrach??? lebo mal som jednu staru ATI a ta robila to ze nenabehol ani WIn XP. Tak preto sa pytam ci neni poruchova a tak. A este far cry 2 mi na tom ako pojde v rozliseni 1024x768 na maximum???

nebude delat bordel vem tu asusku nebo lepsi gigabyte me farkry 2 slape v pohode na moji 3870 gdr4 pod vistou x64 mam taky 4 jadro q6600 a 4 gb pameti a 1 tb na hardiskoch. vse zivi 400w zdroj fortron+ 2 vypalky z toho jedna na bluerai

mimochodom far cry 2 este neni tak preto sa pytam ci to pojde na maximum v rozliseni 1024x768???

sice neni jeste,ale od kryteku jede krisis teto hre se nekdy rika farkry 2 nate karte ti zarucenr pojede i namoji jiz trosku postarsi 3870 jeste mam moznost se vratit na zakladni takty teto karty mam vymeneny bios na vysisch taktech ale zduvodu setreni energii jimam pdtaktovanou.

podla vas 8800GT OC bude stacit na maximum v rozliseni 1024x768 far cry 2???

mohla by ale spouzitim jineho chladice ! referencni chlazeni je na teto karte slabe a jeste to omrdavaji v MSI!

Rozhodol som sa kupit tieto chladice na grafiku lebo co mam referencny chladic tak dosahuje vyse 90 stupnov celzia. Chcem sa spytat ci su dobre chladice a aku teplotu dosahuje pri zatazi.