MSI 865PE Neo2-PS (MS-6728 v2.0) neni vidět hdd sata2 samsun

MSI 865PE Neo2-PS (MS-6728 v2.0) bios V3.A.... vůbec nevidí HDD Samsung HD321KJ 320GB 16MB SATA2

nenajde ho vůbec bios když odpojim ide disky tak při instalu wxp+sp2 to řekne že tam není žádný disk...v čem by mohl být problém...jinak disk je připojen a normálně se točí...jen vidět nikde v systému neni

Odpovědi na otázku

disk nemas prekonfigurovan na sata 1 tod cely problem ze ho bios nevidi!

Nevím jestli jsem to dobře pochopil ale při instalaci win (na začátku)musíš dát instalční disketu s ovladačema sata.Jinak ti to bude pořád psát že tam nemáš disk.