» Poradna » Notebooky

MSI 72 7RD nenalezená grafická karta

Dobrý večer, dnes mi přišel notebook MSI 72 7RD která má mít grafickou kartu 1050 gtx 2 gb, všechny ovladače jsem nainstaloval, až na grafický protože žádný nefunguje, nefunguje nvidia experience ani manuální, když jsem stáhl cpu-z abych se podíval, tak mám inttel HD graphics 630 a graphic device micro-star international co.. nevim vůbec co s tim.. Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokiaľ ide obraz tak by som to neriešil.

Který ovladač jsi instaloval?

Ovladač který přišel s notebookem verze 373.06, nejnovější z nvidia stránky pro mojí 1050 gtx, a pořád nic.. Ještě zkouším aktualizovat windows

Nejprve si stáhni BIOS ze stránek MSI a naflešuj. Pak si stáhni ovladač 373.19 pro Nvidia i Intel také ze stránek MSI a nainstaluj. ☺

Podle toho popisu musí ještě evidentně aktualizovat ten Windows na 14393 verzi. Nicméně, pokud to opravdu stahoval ze stránek výrobce, tak to musel číst.

Ve správci zařízení jsou ještě nějaká neznámá zařízení?

Máte tam windows 10? Stahujete ovladače přímo ze stránek výrobce notebooku?Ovladač pro grafickou kartu Nvidia myslím nejde nahrát, dokud není nahrán ovladač pro základní integrovanou grafiku v procesoru. Tedy tu 630. Až po jeho instalaci by se mělo dát nainstalovat ovladače pro GTX 1050. Buď ze stránek výrobce notebooku, nebo ze stránek Nvidia. Na 99% budou funkční oba, výrobci většinou moc ovladače Nvidie neupravují, by se z toho zbláznili.