» Poradna » Programy

Mse

zdravim, mam starsi pocitac s xp, je v nom security essentials, no ked ho chcem odinstalovat neni vobec v programoch, chcem si dat iny antivirak no neviem odinstalovat sucasny, skusal som spustit aj novu instalaciu mse ale vypisuje ze je nainstalovany, poradi dakto co s tym? vypise chybovy kod 0x80070643, ked vypnem/zapnem alebo restartujem vyskoci okienko microsoft security client error code 0x80070002, v program files sa nachadza ale ho neukaze na liste ani v ponuke start

Odpovědi na otázku

skusal, nejde

zkus jej smazat natvrdo v programFiles a znova stáhnout a nainstalovat

neda sa zmazat, skusal som

V nopuzovém režimu taky ne ?

to neviem ako sa robi, no "natvrdo" sa uz dalo zmazat z files, ale sa neda nanovo naistlovat

Proč byste dával pryč MSE? Pokud se jedná o slabší sestavu, tak je to jediná rozumná možnost.

třeba jí chce přeinstalovat - mě se občas zaseknou aktualizace že to při aktualizování hodí chybu a chce to reinstal

Pane Koleso, stačí si pozorně přečíst dotaz: „chcem si dat iny antivirak no neviem odinstalovat sucasny“ .