» Poradna » Programy

MS word

Zdravím,mám uložený soubor v MS Word. Měl velikost přes 200 MB (hodně obrázků PNG). Nešla mi tam vložit rovnice, tak jsem použila, myslím že to bylo režim kompatibility. No a posléze měl soubor pouze 50 MB. To proběhla jen nějaká komprese nebo mohlo dojít ke ztrátě dat? děkuji.

Odpovědi na otázku

Otevři ten soubor a porovnej se zálohou, jestli se něco ztratilo nebo ne.

Při uložení obrázku ze zálohy a z nového uložení. Obrázek před 3 MB, po 500 kB..takže opravdu komprese. Jinak na první pohled vše sedí, takže to vypadá, že se zmenšily jen ty obrázky.

Dokument Word, má omezenou velikost. Nevím, kolik to přesně je, já nevytvářím velké dokumenty.