» Poradna » Programy

MS Word 07

Potrebujem poradit:

Vo Worde 2007, ma po odentrovani do dalsieho riadku automaticky hodi asi o 20 riadkov nizsie....
Neviem, co je tam zle nastavene alebo co je zaskrtnute, hladal som to, ale neuspesne.

Dakujem za rady.

Odpovědi na otázku

Skutecne o 20 radku nebo jen hodne daleko, ale jeden radek? Pokud druha moznost, tak si zmen mezera pred a za odstavcem.

Hodne daleko, minimalne je to 6 cm....

Zkus kouknout na to Rozlozeni stranky > Mezery > Pred / Za

Entrovat do dalšího řádku se nemá. Enter patří jenom a pouze na konec odstavce.

Doporučuji nastudovat základy práce s Wordem, to nejzásadnější je třeba zde:

www.sweb.cz ...