» Poradna » Programy

MS Word - Revize - více autorů, vyznačování "změn ve změnách"

Prosím, nevíte, jak vyřešit v MS Wordu následující situaci? Autor 1 vytvoří dokument. Autor 2 provede v dokumentu úpravy, vyznačuje je jako revize (sledování změn). Upravený dokument pošle autorovi 3. Autor 3 má provádět další změny a to jak své vlastní (vyznačované revizemi), tak i korigovat změny provedené autorem 2. Podstatné je, že pokud autor 3 koriguje změny autora 2, nemá to být vyznačováno jako takříkajíc změna změny [tj. pokud autor 2 něco vložil a autor 3 to chce vypustit, nemělo by to být ve výsledném dokumentu, který bude poté zaslán autorovi 1, vyznačeno jako revize (typicky tedy nikoli jako škrnutí podtrženého textu); pokud autor 2 něco vypustil a autor 3 chce naopak totéž ponechat, rovněž to nemá být ve výsledném dokumentu, který pak dostane autor 1, znát (tedy nikoli jako jednou škrtnuté a pak vložené (podtržené)]. Lze to, prosím, řešit nějak jinak než neustálým (a velmi otravným) vypínáním a zapínáním Sledovaní změn? Napadá mě jedině dokument, upravený autory 2 a 3, srovnat tzv. právním porovnáním se zněním dokumentu, jak jej vypracoval autor 1, ale raději bych pracoval jen se Sledováním změn. Děkuji předem za Vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

Soubor > Možnosti > Centrum zabezpečení > Nastavení centra zabezpečení > Možnosti ochrany osobních údajů > Při ukládání odebírat vlastnosti souboru a osobní udaje