» Poradna » Programy

MS Word - CTRL C & V kopíruje a vkládá text jako obrázek

Zdravím Vás, dobrý den,řeším choulostivý problém s Wordem. Když píši něco ve Wordu a chci kousek mého textu zkopírovat a vložit do jiného programu, ať už poslat mailem nebo vložit kousek textu z jednoho Wordu do druhého, vždy se mi vloží tento zkopírovaný text jako obárzek. Nevím si s tím rady, hledal jsem na podpoře MS i na daších stránkách, ale jsem na to krátký. Prosím o pomoc a děkuji za případné odpovědi. S přáním krásného dne, Fiala

Odpovědi na otázku

Nastavil sis default paste metodu na picture. Nastav si to zpět na text:https://www.howtogeek.com/155803/how-to-change-the-...

Děkuji!!!!! Moc si toho vážím. Dekuju!