» Poradna » Programy

MS Visual C++

Zdravím, musel jsem oživit ntb pomocí system recovery, který jsem si uložil někdy v roce 2015. Vše proběhlo v pořádku, začal jsem instalovat základní SW, žádný problém. Ale jakmile jsem si instaloval TeamSpeak, začal se mi instalovat Visual C++, odkřížkoval jsem to, jelikož se to nechtělo nainstalovat - a TS "kupodivu" nefungoval. Snažil jsem se ten C++ opravit, ale neustále to nefugovalo. Stáhl jsem instalaci z oficiálních stránek MS, opravoval jsem to, odinstalovat/nainstaloval a prostě nic. Pokaždé když jsem to instaloval, tak se to zaseklo buď na 80% nebo na 100% a nepokračovalo to. Zkoušel jsem to opravit i pomocí cmd atp. a pořád nic. Ztratil jsem nervy a obnovil jsem to znovu pomocí SR, a zkusil jsem nejdříve nainstalovat TS, abych nechal instalaci proběhnout pořádně, bez žádých ostatních programů, ale opět se mi to zaseklo na 100%. Nemáte nějaký nápad co s tím?

Odpovědi na otázku

Proč jsi musel oživit ntb pomocí recovery? Jaký s ním byl problém?

Fungoval obrovsky pomalu (z ničeho nic), musel jsem ho startovat na 2x, jelikož na poprvé se pokaždé seknul, ikony byly černé atp. :D

Skus podle https://www.youtube.com/watch třeba něco z toho zabere.

Zkoušeno :/

Pak snad čistá instalace a počkat až se natáhnou všechny aktualizace.