» Poradna » Ostatní

Ms teams_dotaz ke stahování souborů

Dobrý den, nejde mi otevřít komprimovaná složka (metoda zip), kam se mi stáhly přednášky z MsTeams. Ve vlastnostech složky je, že má cca 13 GB. Ale otevřít mi vůbec nejde a stahovalo se to víc jak hodinu, bylo to asi 30 souborů a ukládají se mi do jedné složky. zip s názvem OneDrive a datem. Mám i Total Commander a tam mi to taky nešlo otevřít. Když tam bylo jindy cca 10 souborů, otevřít to normálně jde. Nenůže to být třeba tím, že je to moc velké? Dalo by se to ještě nějak napravit nebo je jediné řešení, že si to stáhnu znova, ale postupně jednu po druhé a ne najednou? N.

Odpovědi na otázku

Ahoj, čo presne je to nejde mi to otvoriť ?Teams niekedy zobrazuje stiahnuté veci v zložkách ( Hlavne tie veľké ) ešte pred stiahnutím, skús teda počkať. Potom jedine stiahnuť znova.