» Poradna » Programy

Ms store nestahuje

Chtel bych se zeptat, jak opravit stupidní ms store, prestalo mi fungovat stahování, kdyz najedu na policko naistalovat tak se tam objeví takový cerveny krizek, reset aplikace nepomohl.

Odpovědi na otázku

Skús sfc /scannow. Mne pri chybe UWP aplikácie pomohlo až preinštalovanie W10. Avšak nie pomocou čistej inštalácie, stačilo iba spustiť setup.exe a mal som opravený OS so zachovaním všetkých app. Ideálne keby si mal zálohu. Poučíš sa a urobíš si ju (po oprave)?

V nastavení,aplikace a na pravé straně máš poradce při potížích s aplikacemi pro Microsoft Store.

Důvodů může být více, ale jelikož je tu málo informací, těžko soudit, dělá to každá aplikace z MS storu? Já ten křížek viděl třeba u neaktualizovaných windows, u her které byly pro xbox, vybraná špatná verze... milion důvodů (a ano, ms store je fakt bída... občas si to dělá co chce..)