» Poradna » Programy

MS Outlook zobrazuje dva jazyky popisků

Zdravím šikovné lidi,před časem se mi změnil (nevím při jaké události) MS Outlook. Něco se i nadále popisuje česky a něco se mi zobrazuje ve švédštině. Např. tlačítko "Odeslat/přijmout" se jmenuje "Skicka/ta emot" a tak je to v celém outlooku. Se švédštinou nemám nic společného, nastavenou mám jen češtinu.Víte-li někdo co s tím, tak předem vřele děkuji.Charlii

Odpovědi na otázku

Velmi děkuji za radu, funguje to. Hledal jsem sice ale asi jsem nepoužil správná slova.Charlii

Už vyšla od MS opravná aktualizace