» Poradna » Programy

MS Outlook 2003 EN - lze dát český slovník ?

Dobrý den, mám vcelku zajímavý problém ,kolegyně má na svém PC originální Outlook 2003 EN, potřebovala by tam ale slovník na kontrolu češtiny, když jsme hledal na microsoftu nějaké soubory ke stažení, tak jsme našel právě balíček "česko-anglický slovník a naopak" stáhl a nainstaloval jsme to ,jenomže nic se nestalo ( žádná změna ani na výběr bohužel není, stále je tam jen buď anglický nebo německý, balíček byl hold jen pro CZ verzi tak možná že v tom bude problém, jenomže EN verzi tohoto balíčku jsem tam u nich nikde nenašel (( nevěděl by někdo náhodou ? Díky.

Odpovědi na otázku

Bohuzial pomoze jedine MS Proofing Tools 2003, coz nie je lacna zalezitost na kontrolu gramatiky.

Zkusit reinstalova Outlook 2003 z originálnícho CD, ale nenechejte ho aby instalaci provedl automaticky ale vybírte z instalovaných součástí - teď nevím jak se to nazývá a angličtině. Tam by měla být možnost vybrat si, jaké slovníky nainstaluje. Obával bych se, že Váš "česko - anglický" slovník je překladový slovník určený pro Word 2003.