» Poradna » Programy

MS Outlook 2000

Dobrý den, přešel jsem z W98 na WXP Home, používám MS Office 2000. Pochopitelně jsem chtěl ze zálohy souboru outlook.pst obnovit mé původní zprávy, kalendář atd. Ale Outlook mi hází hlášku "Vlastnosti této služby musí být definovány před jejím použitím." Použil jsem pro případnou opravu opravu souboru prográmek scanpst.exe, ale vůbec to nepomohlo, Outlook importoval prázdnou složku. Jelikož nechci přijít o cca 50 MB Dat, prosím o radu. Díky Petr

Odpovědi na otázku

Melo by stacit misto importu otevrit si soucasne i ten zalozni pst soubor a zpravy pretahnout myskou primo v MSO z jednoho do druheho.Druhe reseni je pri zavrenem MSO nahradit aktualni soubor pst tim zaloznim.

Díky, zkusil jsem obojí a MSO ze složky mající cca 50 MB načte jen prázdný odpadkový koš. COž mi moc nepomůže. Naštěstí mám kontakty, události a úkoly v palmu, takže přijdu jen o mejly za uplynulý rok.