» Poradna » Programy

MS Office Professional Pro 2013

Mám ve W10 v.1709 nainstalované legální MS Office 2013 a ode dneška mi to začalo vnucovat update na MS Office Professional Plus 2013. Je to otravné neustále ukončovat . Poradí někdo co s tím? Díky.

Odpovědi na otázku

Nechat to updatovat?

Dobrá rada. Pokud to nechám, tak to dojde do stavu, kdy to na mně chce klíč a ten, co mám to nebere. Potřebuji zablokovat tu aktualizaci.

Pri instalacii si nevybral nejake sucasti na skusobnu dobu?

Ne.

Samo od sebe ti nebude nutit aktualizaci na jinou verzi...To tam ted mas Office Standard 2013, nebo co..?

Ano.

Tak Standard verze ti nebude sama od sebe nutit verzi Professional.A jak rikas, nesedi ti pak cislo, protoze Standard a Professional maji jine.A kdyby jsi tam mel nejaky runtime, tak ten zase nepotrebuje zadne cislo pro instalaci...

Máte ji legální odkud?

No to by mně taky zajímalo. Aby z něj nakonec nevylezlo, že má OFFICE 2013 Professional z nějakého e-shopu "Výhodný software" za 2 litry i s DPH. ☺

Nevyleze.

Krabicová, koupená v r. 2014 v kamenné prodejně..

A nenabizi ti to treba nahodou jenom Service Pack 1 na ne..?Nikdo netusi, co tam vlastne mas...

Jak jsem uvedl v dotazu - W 10 aktuální aktualizovaná verze 1709

Nemáš tam něco, co ho mohlo zmást? Nedávno se mi dostal do pracek počítač, kde byly koupené a nainstalované Office 2013 Home & Business a k tomu zdarma dstupný Access 2013 Runtime. Tvářilo se to ovšem, jako by tam byla použitá licence na Office 2013 Professional Plus, což samozřejmě nebyla.

Jde to zablokovat v registru. Pak už nebude otravné okno s nabídkou na aktualizaci vyskakovat. Přesný klíč teď z hlavy nevím, ale není těžké to najít (je to ve větvi kde jsou office). Smáznutí klíče nepomůže, je třeba mu nastavit hodnotu nejvyšší co lze.

Díky, to by mohlo být to, co potřebuji. Jestli mohu poprosit tak ještě jednou a pokud možno podrobněji tem postup.

Ted se jeste divam, pises, ze mas verzi W10 v.1709, coz je rok stara.Nenabizi ti to nahodou W10 v.1809 a misto Office..?