» Poradna » Programy

MS Office 2019

Existuje už česká verze ? Bude to upgrade nebo placená verze?

Odpovědi na otázku

Nebo elektrické dodání - vícejazyková verze včetně češtiny"https://www.sw.cz/podnikani-a-domacnost/kan... "Upgrade ze starších verzí není a ani nebude.

O.K. Díky.

Bude fungovat jen na W10, na předchozích verzích už ne.

Dobrá připomínka. Ale ta je uvedena ve všech nabídkách obchodů, na krabicové verzi i na obalu.

Tazatel má W8, takže si evidentně této informace nevšiml. Lidi nečtou poznámky, bohužel.

Podle mě bude fungovat i na starších Win, pokud víš jak na to .-)

Funguje.

Jde o to čemu řekneme funguje. Ano běžné programy Office 2019 jako takové bez problému jdou na starších OS, dokonce jsem zkoušel i v WinXP, ale pokročilejší funkce využívající vzájemnou provázanost mezi jednotlivými programy Office a vazby na jiné programy Microsoft nefungují bez chyb ( na př. zprovoznit spolupráci adresáře a kalendáře Windows s obdobnými složkami Office Outlook se mi podařilo jen ve Win10). Mám ověřeno ve Win7 (jak ve Win8 nevím, nezkoušel jsem).