» Poradna » Programy

MS Office 2016-Excel-zobrazeni listy sloupcu

po instalaci MS Office 2016 se mi nezobrazuje v Excelu horni lista sloupcu (oznaceni sloupcu A - Z..) a take nevidim cely prvni radek (pouze z casti) - jak nastavit excel, aby mi tu horni listu i první radek automatiko zobrazoval pri kazdem otevreni excelu?

Odpovědi na otázku

Když se ti něco nezobrazuje, klikni na kartu Zobrazení.Nevidíš záhlaví? Tak si zaškrtni "Záhlaví"Tomu, že nevidíš celý první řádek nerozumím. Pomohl by obrázek.

Dobrý den, děkuji za reakci. bohužel nevím jak sem nahrat obrázek.Nevidím řádek s označením "1" - vypadá jako schovaný, že není celý vidět a vypadá to na nějaké defaultní nastavení, že s každým excel dokumentem je prost+ schovaný.Na liště zobarzení mám zaškrtnuté záhlaví, ale i tak nevidím ten první řádek "1" ani názvy sloupců "A-Z".