» Poradna » Programy

MS Office 2013

Zdravím,mám problém s MS Office 2013 (ofiko, licence přes vysokou školu) - po spuštění čehokoliv z balíku program do cca 1 minuty spadne. Naskočí hláška, že program přestal pracovat a bude ukončen....dělá to word, excel, powerpoint...až po note, publisher...napadá někoho v čem byl mohl být problém? Nějaké rychlé bezbolestné řešení, než se na mě vrhnou IT kluci ze školy :) Díky

Odpovědi na otázku

Bezbolestne neexistuje. Jedine korektne odinštalovať, po odinštalácii a reštarte PC vyčistiť systém a Registre Windows od pozostatkov balíka MS Office. Nainštalovať tento moloch znovu. Ak bude aj potom padať, zostáva jedine preinštalácia systému, potom až inštal.MS Office.Skus posledný funkčný bod obnovy.

no windows sem přeinstaloval a předtím mi to office nedělaly (byly ze stejného zdroje), takže ani bod obnovy nepomůže :) (btw to někdo používá? :D )

ahoj, může se zeptat také ?mám betu MS Office 2013 a chci vědět, jak moc se to liší oproti MS Office 2007 Proff. ke kterému jsem kdysi zakoupil licenci, víte GUI Off. 2013 se mi vůbec nelíbí, jak moc se liší / popř. co je potřeba doinstalovat za ,,doplňky" aby šel Off 2007 v pohodě i dnes otevírat, tuším že má problémy s některými novými dokumenty, grafy, atd

Tiež som sa vrátil z 2013 späť k balíku MS Office 2010. Oproti 2007 MS ale urobila 2010 značné pokroky.

Pokud clovek nepotrebuje podporu HiDPI tak je lepsi pouzivat Office 2010 nebo 2007. Office 2013 jsou v nekterych ohledech problematicke.

Kliknite na ovládací panel, klik na programy, klik na Office pravým tlačítkom myši, zvoľte rýchla oprava, nechajte dokončite, reštartujete pc a malo by to byť ok.

dík, funguje!()