» Poradna » Programy

MS Office 2010 zdarma?

Zdravím, vím, že tohle funguje, ale chci se ujistit, není v tom zakopaný nějaký prohřešek? Nevím co ty příkazy znamenají, chtěl bych je vysvětlit, díky. https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

Nebudu na to koukat na celé, ale ono je úplně jedno jak to dělá - "aktivuje" placený software, aniž by ho koupil. Takže je úplně jedno, jestli to udělá crackem nebo bez něj - software je pořád kradený.Buď si ty MS Office kup normálně nebo použil LibreOffice, které jsou legálně zdarma.

Aktivace pomocí kms, akorát to budeš muset každého půl roku zopáknout...

Díky za odpověď, takže zatím nic škodlivého pravděpodobně nebude?

Kromě toho, že je to nelegální a jsi zloděj software, tak to asi škodlivé nebude.

Defender to hlásí jako škodlivý soft, ale to asi jen z principu:)

AutoKMS se nemusí každý půlrok aktivovat ručně.

Dokud bude existovat tech 5 aktivacni serveru, tak to fungovat bude...ale je to KMS aktivace.tzn. je treba aktivovat vzdy po nejake dobe (nechce se mi to ted hledat)...

Dobrej titulek. Počkej až ti někdo šlohne telefon nebo noťas, tak taky řekne ... A mám to zadarmo ....

Já málegální MS Office 2010 Pro Plus.Ještě když jsem byl na škole,tak jsem si ho koupil.Byla na to velká sleva.

Vy jste si těch office koupil 5 licencí v plné profesionální verzi a sepsal s MS smlouvu? Pokud se nepletu Profersional Plus je OLP, to tedy byla sleva :)

Dal jsem za to asi 2,500Kč.Žádnou smlouvu jsem nesepisoval.Byla to akce pro studenty nějak.

Ano, to je přesně to, co tupci kupují jakoby originál sw za pár stovek na aukru, či o pár stovek dráž na výhodnýsoft.cz apod.

Jako že výhodnýsoft.cz prodává nelegální licence?No to určitě.

Jediný MS Office 2010 zdarma bol predinštalovaný Starter Edition.

a ten byl navíc osekaný a myslím, že to byl jen Word a Excel. Měl jsem to na jednom desktopu od HP. A taky se v tom zobrazovaly reklamy a u mne to bylo jen anglicky. Ne že by to až tak vadilo, používal jsem LibreOffice a Startera použil občas jako prohlížeč souborů, když dorazil nějaký atypický.

To už bude lepší prubnout cca 200 Kč,- a koupit licenční klíč na ebay. I když koupíš klíč dejme tomu na německou verzi Office, tak není problém ji poté přepnout na českou (v nastavení se dá stáhnout česká lokalizace včetně slovníků) :) .