» Poradna » Programy

MS Office 2007 MLK licence

Koupil jsem notebook v Německu. Dodavatel neměl k dispozici CZ verzi Office 2007 (pochopitelně). Zajímalo by mě, jestli můžu koupit MLK licenci dodatečně u nás, když nemám předinstalovanou žádnou verzi. Když si potom nechám od Microsoftu poslat instalační CD, bude z nich možná "plná" instalace?Díky za info.

Odpovědi na otázku

pokud jsi si koupil v nemecku nemeckou verzi OFF 2007 a potrebujes aby ta verze byla v CZ tak budes muset pravdepodobne koupit CZ verzi, jedine ze by jsi mel verzi ALL LNG (vsechny jazyky)

Nekoupil jsem zadnou, zajima me, jestli MLK (coz je nova varianta OEM a je bez CD) bude po dodani CD od Microsoftu fungovat, nebo jestli to maji Microsofti nejak pojisteny, ze to proste musi byt nejprve od prodejce nainstalovany a zaregistrovany. Jde o to, ze OFF 2007 Standard stojej 12500,- a MLK jen 6500,- CZK. No a kdyz mam novy PC...

jde o to jestli kod dodany z nemeckou licenci bude fungovat s ceskou mutaci, hmm to je zajimava otazka, ale co takhle pozadat prodejce o registraci ceskeho OFFICE, jelikoz to probiha na bazi registrace tak s timto by nmel byt problem. Zkusil bych to primo na MS