Ms nebo powercolor

Microstar R4870-T2D512-OC 512MB, PCI-E

PowerColor AX4870 512MD5-PPH 512MB, PCI-E
diky za odpovedi.........

Odpovědi na otázku

Ani jedno. Radeji Sapphire.

mufe tysi chytry jak svina::PowerColor AX4870 512MD5-PPH 512MB, PCI-E tuhle kartu povercolor vyrabi pro saphire saphire tam da jen svoje loga a nalepky maximalne upraveny bios jik to je vyrobeno ve fabrice povercolor mas moznost jeste asus, a gigabyte.

Jsi si tím jistý? Když už, tak bych řekl že to bude spíš opačně, Sapphire má vlastní továrnu kde produkuje asi 1,8 milionu grafik za měsíc, kdežto Powercolor si nechává většinu vyrábět u Foxconu.

Prave proto jsem mu zminoval Sapphire.. Je videt, ze aspon nekdo v tom ma jasno.

hmm už tři dny doma chovám HD3850 od Sapphire a jsem spokojený, jenom mi tak nějak chybí pasivky na paměti..OC se tudíž zatím konat nebude

nj ale msi ma zlepseny ref. chladič a zvíšene takty tak sem oni uvazoval co je na ni take zle?

Podivej, to ze ma zvysne takty, pro me vubec nic neznamena. O kolik je ma vyssi?
Grafarnu v poho nataktujes.
MSI uz pomalu neberu ani jako znacku, jeden nas dodavatel ted zase zacal delat i MSI, tak jsme dali do nekolika sestav jejich desky v domeni, ze se trochu zlepsili oproti minulosti... Omyl, cekam, kdy nekomu odejde dalsi deska v PC. Potreti uz tu chybu neudelam a zustavame u vlastnich osvedcenych a proverenych znacek.