» Poradna » Programy

Ms edge

Používám Edge jako prohlížeč a pokaždé když otevřu stránku chce to odsouhlasit povolení cookie. Po zavření prohlížeče a znovu otevření konkrétní stránky opět požadováno odsouhlasení cookie. V nastavení mám že cookie nechci mazat při zavření. Maže se mi pouze historie procházení, stahování, obrázky a soubory uložené v mezipaměti, hesla a oprávnění pro web. Co nastavit abych to nemusel stále odsouhlasovat. Dříve to fungovalo.

Odpovědi na otázku

A kdyz vypnes mazani historie prochazeni?Mimochodem, to mas na hlave alobalovou cepici a strezis velke tajemstvi, nebo navstevujes stranky, za ktere se stydis, nebo proc vsechno mazes?

Nepoužívat Edge. To je asi tak to nejlepší možné nastavení.