» Poradna » Programy

MS Edge - search engine

Dobry den, v Edge nemohu vyhledavat pres google, furt mi to hazi bing i kdyz jsem to nastavil. Samozrejme to jde pres adresni radek ale tak vyhledavat nechci. Kdyz dam vychozi s. engine google a dam vyhledavaci pole, tak kdyz neco zadam do toho vyh. pole tak to furt jede pres bing...nevite nekdo co s tim?

Odpovědi na otázku

Takhle funguje Edge. Pokud chceš vyhledávat přes Google, musíš použít adresní řádek. Pokud ti to vadí, musíš používat jiný prohlížeč.