» Poradna » Web a internet

MS Edge - nastavení velikosti stránky a nastavení symbolů oblíbených položek

Dobrý den,ode dneška používám prohlížeč Microsoft Edge a nepodařilo se mi vyřešit následující nastavení:V IE byla možnost v liště oblíbené položky nastavit buď symboly oblíbených položek + jejich krátký popis anebo pouze symboly, což bylo lepší, protože se tak na lištu vlezlo mnohem více položek. V Edge ale nemohu přijít na to, jak nastavit pouze symboly položek. Mám je tam tedy i s popisky. Poradí někdo?Další problém: Vím jak nastavit velikost stránky, avšak problémem je, že v Edge je možno velikost přepínat pouze po 25 % a nikoliv po jednotkách procent, jak tomu bylo v IE. Poradí někdo, zda lze rovněž v Edge nastavovat velikost stránky po jednotkách % a já nemohu přijít na to jak, anebo ta možnost zcela chybí?Poslední věc, kterou jsem nevyřešil, je nastavení domovské stránky na seznam.cz. Edge mi nabízí pouze tři varianty: bing, google a youtube. Nevíte někdo, jak tam přidat seznam.cz, pokud to vůbec nějak jde? Protože v nápovědě píší, že lze nastavit pouze takovou stránku, která podporuje "standard OpenSearch". Pokud tedy Seznam tento standard nenabízí, pak mně docela překvapuje, že po několika měsících, kdy je možnost používat Edge, se tomuto ještě nepřizpůsobil. Anebo ano, a já jen nevím, jak ho nastavit jako domovskou stránku v MS Edge? Díky všem za rady.

Odpovědi na otázku

Mrkol som na Edge, ale nevidím problém v nastaveniach + pridať www a ostatné veci, nad čím tu "želvíš", Nahoď Firefox, ako každý normálny užívateľ. Nemáš s FF problémy ak vyblokuješ reklamy apendixom zn. ; uBlock Origin s kombináciou; Privacy Badger.

Dej tam ten Firefox, je tam okno zalozek, a tam si muzes nastavit oblibene stranky.Velikost stranky: CTRL a otacet koleckem mysi.Nemoznost nastavit na domovskou stranku bulvarni hnuj Seznam.cz a jejich podstranku Bolsevinky.cz a jejich diskuse, kde operuji rusti agenti a individua jiz agenty vymyta neni chyba prohlizece, ale vlastnost a ochrana pred vlivem ruskych lzi a manipulaci. Prohlizec se te snazi ochranit.Nahod Firefox a muzes nastavovat jak vsteklej.

velká pravda .....nic víc než Bolševinky.cz

1. Nastavit Obíbené jen jako symboly - v aktuální verzi Edge to nejde.2. Změna velikosti stránky:stisknout CTRL a současně pootočit kolečkem myši - změna velikosti stránky o 2%3. Nastavení domovské stránky na Seznam.cz: ... - Nastavení - Zobrazit upřesňující nastavení - do okénka pod nápisem "Zobrazit tlačítko domů" napsat www.seznam.cz a kliknout Uložit

Díky za rady. Dle návodu jsem nastavil domovskou stránku a o funkci ctrl a rolovat jsem vůbec nevěděl - bezva překvapení. Jen škoda, že nejdou nastavit ty oblíbené záložky pouze jako symboly. Díky

kašli na EDGE. Je to nepodarok. Kým som tam dostal záložky, nestihol by som vypiť kávu, ale aj zabehnúť maraton. http://s17.postimg.org/7bfr6o2un/edge_atypicke_z... - to čo má byť? Parodia? Výsmech?