» Poradna » Programy

MS ACCESS - sčítání hodin

Zdravím,v prací jsme si vedli šichtovnici v excelu, nyní ovšem šéf chce přejít na access. Zadal jsem si tedy data do accessu, udělal si dotaz kde se mi vyfiltrují data, které potřebuju, ale nedaří se mi udělat to, aby se mi sečetl celkový odpracovaný čas. Mám to řádek po řádku jednotlivě po datumech, mám daný začátek/konec směny, sečte mi to hodiny za daný datum, ale potřeboval bych, abych pak mohl udělat nějaký výstup, kde mi to zobrazí celkový počet odpracovaných hodin (součet hodin za jednotlivé dny). Jak to udělat?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Na to je tezke odpovedet, pokud nevime jak vypadaji tabulky. Navic delal bych to tak, ze bych data drzel v Accessu a zobrazoval veci v Excelu. Excel umoznuje pripojit data z externich zdroju.