Mrzne myš

Ahojte, mám problém s myškou (zapojená cez bluetooth), ktorá sa mi v nepravidelných intervaloch zasekáva ( asi tak na 3-8 s ), prešiel som PC na virusy,malware, atď , je to čisté, system W10 je pravidelne aktualizovaný, baterka v myške je skoro nová.Vie niekto poradiť kde môže byť problém?

Odpovědi na otázku

Mys odchazi? Ruseni? S BT je casto spousta zabavy. Drat je drat.

Myš je v používaní necelý rok, rušenie neviem posúdiť, mám blizko router, ale celý rok na to nemalo vplyv.

Zkus nějakou jinou. Pokud se bude také sekat, je problém jinde. Pokud ne, je něco s BT myší nebo přenosem.