» Poradna » Programy

Mrtvy Otlouk ("Cannot start...")

Pri pokusu o spusteni Otlouka2003sp1 na WinXPsp1 hodi dialog:"Cannot start Microsoft Outlook. Could not open the item. Try again."OK button a konec....Stalo se to po tom, co jsem do nej pres MAPI nalil nejake kalendarove polozky ze sveho programu.To jsem ale udelal uz 1000x a nikdy se to nestalo (stala se spousta jinych debilit, ale tohle nikdy).Nepomaha ani prehrani PSTcka ze zalohy.Nemate nekdo napad, cim to muze byt?Nevite nekdo, proc ten srot nekdo dobrovolne pouziva a nuti mne si nicit dusevni zdravi?

Odpovědi na otázku

Treba je poskozeny profil... zkus udelat novy v ovladacich panelech - posta (pokud tak O2003 jeste funguje). Nebo nejdriv zkus vyhazet ze stavajiciho profilu sluzbu s tim poskozenym PSTckem.Ja Outlook pouzivam zcela dobrovolne

Diky za odpoved, ale PSTckem to neni. Ted jsem vytvoril noveho uzivatele Windows, jeho prazdne PSTcko jsem odzalohoval, provedl problematickou operaci. Outlook prestal fungovat a nefunguje ani po nahrazeni PSTcka tim cistym. To fakt humus, to je jako kdybych chybou v SQL dotazu zboril Oracle