» Poradna » Notebooky

Mrtvý notebook?

Dobrý den, mám notebook Lenovo ideapad 500 15acz, win 10... Během normálního používání prostě zhasl, nesvítí ani vůbec vůbec žádná kontrola, ani napájení nic, jakoby nebyl .. Stalo se to už někomu, případně co s tím? Pravděpodobně půjde do servisu, ale za jakoukoliv možnou radu děkuji... Baterii nevyndám, v tomto typu je zabudovaná. Podržet tlačítko na několik sekund jsem zkoušela... asi nevyzkouším jiný napájecí kabel, taky je konektor ten tlusty-široký, není kulatý jako klasická nabíječka. Nenapadá mě asi žádný přístroj který by měl tento kabel, abych to aspoň vyzkoušela..Za každý komentář děkuji, Pavla.

Odpovědi na otázku

Ak mas aj kontrolku na baterku a ani ta nesvieti tak ho uz neskusaj.

Nesvítí vůbec nic, a kabel sám o sobě kontrolku nemá.