Mrtvy notebook

Mam COMPAQ Presario 2500. Pri instalacii som omylom instaloval prog WIN FLASH BIOS s CD. Po chvilke instalacii sa CD-romka rozbehla ako diva mozno na "100 tisic otacok" tak som rychlo vytiahoh s notebooku baterku lebo inac to nereagovalo na nic. Ked som dal spat baterku notebook uz nereaguje na nic.Spustit sa neda vobec nic. Tak som este odpojil malu baterku pre bios a zapojil spat ale aj tak nic. Proste akoby umrel bol navzdy mrtvy. Proste na nic nereaguje. Samotna baterka ma na sebe vlastny idikator a po stlaceni tlacitka ukazuje ze je OK naplno. Neviem co su to za hlupe notebooky COMPAQ a pripada mi to ako keby sa zmazal BIOS a nie je nikde ulozeny na doske. Je proste upne mrtvy bez akokej kovlek znamky zivota. Ked stlacim tlacidlo reset na spodku notebooku tak niekedy obcas zasvieti nejaka ledka ale to je len nejakym narusenim resetu. Ak znovu stlacim resetovacie tlacitko tak znovu je mrtvy a na nic nereaguje.Akoby uz v nom nebol nijaky zakladny program ktory by aspon reagoval na tlacitko power. Vie niekto co sa stym da robit ?

Odpovědi na otázku

Ak mi to donesiete )prípadne pošlete do našej firmy možem Vám to opraviť.Cena opravy bude 800sk+ poštovné Viac info na:pocitaceservis@gmail.com

Rozdelat NB, vyhodit BIOS - pak flashnout na programatoru a naletovat zpatky.Prace na 1 hodinu

Kedysi este ked sa pouzivali stare dosky na PII, tak pri stlaceni klavesy '0' na NumPade pocas zapnutia si pocitac inicializoval CMOS default hodnotami. Neda sa nieco take urobit aj na notebooku ?