Mrtvy bod

pocul o niecom ako je mrtvy bod v monitore. co to je? aky program moze zistit mrtvy bod????

Diky

Odpovědi na otázku

Pokud by jsi ho mel tak to poznas. Neustale by jsi mel na monitoru cernou tecku.

Je to něco jako G-bod. Také ho nikdy nikdo nenašel a tedy neviděl

Ten ale oproti mrtvému bodu vzrušuje.

... na LCD. Kazdy bod je slozen ze subpixelu pro kazdou za tri barev. Pokud je bod mrtvy, nereaguje ani na jednu z techto tri barev (vsechny subpixely jsou K.O.).

Zjistis to tak, ze spustis nejaky testovaci program, ktery ti hodi vsechny tri barvy + cernou a bilou. Kokud nejyky "vybocuje z rady" a neni to smitko, pak nefunguje...

Programy si vygoogluj - LCD test...