» Poradna » Počítačové sítě

Mrtvé weby antivirů dnes okolo 9:30

Zaznamenal sem nefunkčnost webů antivirů a antispyware - nefungovaly aktualizace AVG (ani ruční stažení, web jen v textové podobě), Spybot-SD nenašel aktualizace, nešel odeslat výsledek Hijack This na trendmicro.com, nešly stránky symantecu... Naproti tomu Kaspersky online scan naběhl v pohodě.
Pro jistotu sem skusil změnit DNS servery, zkontroloval hosts a nic. Úplně stejně jako XP se chovaly Win7 na notebooku a stránky nešly načíst ani na druhém NTBK s PCLinuxOS. Takže zavirováním mých strojů to nebylo.
Od 9:45 jako když se otevře stavidlo, všechny aktualizace a weby OK. Připojení je od Volnýho, přeprodané O2 ADSL - že by zase nastavovali filtrování internetu? A nebo něketrý botnet spustil DoS útoky?

Odpovědi na otázku

taky tak stranky AVG nesly ESET v poho, ostatni nevim.

Mě to normálně fungovalo.