» Poradna » Programy

*MRKÁNÍ IKON*

Mám problém: Při rozkliknutí zástupce na ploše jakéhokoliv programu /někdy I PŘI VRACENÍ SE O ÚROVEŇ VÝŠ v otevřené aplikaci, I PŘI UKLÁDÁNÍ DO SLOŽKY NA PLOŠE, V OKNĚ ULOŽIT JAKO, jakmile naskočí plocha/ v PC klapne, rsp. jemně hrkne, cvakne(slyšitelně), ikony na ploše poskočí a za 1-2s se překreslí, nedělá to vždy a nejde vystopovat žádnou závislost ani pravidelnost... nevšiml jsem si, kdy to začalo/nová instalace? nějaký zásah do PC/... je to otravné. Má někdo podobnou zkušenost?!? Díky za tipy, jak se s tímhle "nešvarem" vypořádat.

Odpovědi na otázku

Arko technik s.r.o. |  |

Občas se Woknousy nas*ou a překrelejí ikony (u W9x nádavkem rozházejí plochu). Když procházíš hodně souborů s různýma ikonama, dojdou Widlím cache na ikony a načítají a vykreslují je znova. Prostě výrobní vlastnost Windous (jako například padání).

Přesně. Jen doplním: Toto se může stávat také při modifikaci obsahu prohlížené složky.  Logické.

Tiez mam tento problem od urcitej doby mi to zacali robit xpcka. Vyflushnutie icon cache nepomohlo, ba prave naopak, mam dojem ze to este zhorsilo. Ak by niekto tusil co s tym budem rad

Arko technik s.r.o. |  |

Jediné řešení je chytit Billa za krk a třepat s ním tak dlouho, dokud to nepředělá.

Díky za odpověď, tak vidím, že se toho hned tak nezbavím, co způsobuje ten zvuk v PC? Mám XP SP2 a snad ne slabý PC CPU typ AMD Athlon XP-A 2800+ Gigabyte GA-7VT880 Pro (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM VIA Apollo KT880 512 MB (PC3200 DDR SDRAM) NVIDIA GeForce FX 5700 (128 MB Creative SB0350 Audigy 2 ZS Sound Card WDC WD16 00JD-00HBB0 SCSI Disk Device (149 GB) ASUS CD-S520/A HL-DT-ST DVDRAM GSA-4120B