» Poradna » Web a internet

Mrkající email

Zdravím, mám W10 a od jisté doby problém s emailem. Otevřu Seznam ve Firefoxu, otevřu schránku a maily se ukáží, schovají, ukáží, schovají..... Když Seznam otevřu v Opeře, tak to nedělá. Díky

Odpovědi na otázku

Tak zkus, zda ti to bude dělat i v Portable Firefoxu:https://portableapps.com/apps/internet/firefox_por... Pokud to v něm pojede OK, tak máš nějak poškozenou instalaci "tvého" Firefoxu v PC. Eventuelně tam můžeš mít i breberku.

Díky, funguje to. Ten starý Firefox mám odinstalovat?