» Poradna » Programy

MPA a MPV

Dobrý den, mám video rozdělené ve dvou stopách (2 souborech) audio MPA a video MPV. Nevite prosim, jak je sloučit dohromady do DivXu? Ja jsem už nějaké programy zkoušel, ale jedna do skoro žádné neumí a ostatní mi posunuly zvuk a měl jsem to asynchroní. Nemáte s tim prosim někdo zkušenost? Děkuji všem

Odpovědi na otázku

Tohle zvládne i pitomý movie maker ale neumí divx to už pak asi v jiném prográmku

movie maker to neumí. ted jsem to zkoušel na verzi 3.0. ono sloučit 2 soubory, když je oddělená audio a video stopa moc programů neumí. a ty které to umí mi rozhodí synchronizaci

Ale umí dyť jsem s nim kdysi dělal. Normálně video vložíš do lajny kde je video a audio do audia

pak to neni movie maker.....ten totiž nemá tyhle lajny na audio a video...ale diky za snahu

ale ma, prepni si zobrazeni na casovou osu

tak jsem stahnul jinej movie player a ten má šasovou linii. Měl jsem Max movie a vy jste myslel Windows movie...ale stejně se mi to nepotařilo spojit. Jako audio stopu jsem bez problému zadal MPA, ale když jsem chtěl přidat MPV, tak mi to řeklo, že je to neznámý typ. Nevite co s tím, prosím?