» Poradna » Programy

MP4Joiner - spojování MP4 videí nejde více než 2. do jednoho.

Zdravím. Ačkoliv se v návodu píše, že aplikace MP4Joiner a Free-mp4-joiner umějí bezkopresně spojit najednou neomezený počet videí ve formátu MP4 zase do formátu MP4, mě se nedaří spojit vždy více, než dva soubory a poté k výslednému součtovému souboru vždy přidat další, což je velmi zdlouhavé. Prosím, nemáte někdo zkušenost, jak to udělat, aby mi to bezztrátově a bezkompresně spojilo více souborů ve formátu MP4 do výsledného součtového souboru opět ve formátu MP4? Děkuji Vám, zdraví Mirek.

Odpovědi na otázku

Jen poznámka, aby šly spojit videa mp4 bez rekomprese, je nutnou podmínkou, aby všechny části, které chceš spojit, byly komprimovány stejným kodekem s přesně stejnými parametry, ideálně tedy z jednoho zdroje. Máš to tak?

Zdravím. Jsou to videa z paměťové karty z kamery na motorce. Karta je asi ve formátu Fat32. Kamera to ukládá ve formátu MP4, všechny videa jsou stejné z jedné kamery. Kamera umí uložit jedno video o velikosti něco přes 4 Giga a potom začne ukládat další, takže za jednu cestu cca 3 videa. Zdraví Mirek.

Tak v tom případě by neměl být problém a chyba je v programech. Budeš muset zkusit jiný.

To zkus timto Format Factory.

Zdravím, pánové, díky za rady. Format Factory jsem zkoušel. Má pro mě výhodu, že je zadarmo a v češtině. Ale před koncem převádění mi napsal Failed a bylo vymalováno.

Kontaktuj support dané aplikace a chtěj po nich návod jak to udělat.