» Poradna » Ostatní

Mp4 soubory se ve flash disku "rozbíjejí"

Hoj, mám flash disk a chtěl jsem si na něj nahrát několik souborů s příponou .mp4, ale při druhém otevření jsem zjistil, že asi jedna pětina souborů nefunguje - nelze načíst. Na jiném flash disku - stejný výsledek.

Odpovědi na otázku

A to jich oteviras v cem jsi je do flesky dostal?

Otevírám je ve VLC, zkusil jsem taky MPC

Tak jsou oba dva vadné. Přípona na to nemá vliv.

Vadne ci nevadne. Me se nektery soubor mp4 z flash v televizi neprehraje a v notebooku ano. Obdobne je na tom muzika v mp3 v jine TV pres settopbox. Jako by nebyla kompatibilita.

Tak u televize je to jasné, že nepodporuje všechny kodeky, ale u počítače s VLC to nebude příčinou.

buď jsou vadné soubory, nebo flash disk, nebo se z nějakého důvodu nedokončilo kopírování dat.

Jestli se nemusí koupit neznačková fleška od tupky bejšovcový. (křáp)