» Poradna » TV, audio a video

MP4 přehrávač s displejem a bluetooth co umí přehrávat a řadit dle složek

Dobrý den, chtěl bych doporučit MP3/MP4 přehrávač s displejem, českým menu a s možností připojit bluetooth sluchátka a který by uměl přehrávat hudbu ve složkách jako to uměl Orava M-8G. Tím mám na mysli když si do něj nahraji 10 složek tak aby uměl sám po přehrání všech skladeb ve složce A přejít sám do složky B a pokračovat v přehrávání bez nutnosti měnit ručně vybranou složku. Nikoliv aby vše mixnul do jednoho seznamu a z něj přehrával jako to dělá většina přehráváčů.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A neni jednodussi pouzit mobil s aplikaci, ktera zvladne vsechny pozadavky, nez s sebou tahat dalsi zarizeni?

O tom ze na mobilu lze vyuzit streamovaci hudebni sluzby nemluve.

s ohledem na velikost většiny MP3 přehrávačů mi smysl BT poněkud uniká - to pak jde použít telefon. Já teda přehrávač občas používám, ale protože je maličký, tak ho prostě šoupnu do kapsičky bundy a když mi vypadne, udrží ho kabel sluchátek.Jo a požadavek na české menu to podle mne zabíjí úplně - ono segment MP3 přehrávačů až tak velký výběr nemá. Napadlo mne nějaké FIIO, jenže tam bývá menu anglicky.

smartphone

BTW, tá Orava vydrží 7h? T.j. menej ako môj tel s častým zapínaním 6,7" LCD a pripojeným na 4G. Keby mp3 prehrávač vydržal 40+h, ešte pochopím. Ako už písali, načo 2 zariadenia ak to zvládne 1 a ešte k tomu vrátane streamingu? Ďalšia vec - keď Ti zazvoní tel, vyberieš sluchátka, vyberieš tel, prijmeš hovor a dáš tel u uchu miesto 1 ťuknutia na tlačitko na sluchátkach? Ani už neviem koľko rokov príjmam hovory 1 stlačením tlačitka (na sluchadlach, alebo na hodinkách) bez manipulácie s tel. A ešte cez smarthodinky viem hudbu ovládať bez babrania sa s tel a aj tam, kde sa to nehodí (práca).

ECG PMP 30 8GB

Na tyhle, zcela dementní, požadavky použij smartphone. Samostatné přehrávače se dělají kvůli kvalitě zvuku, což je něco, co tě evidentně vůbec nezajímá.