Mp4 player Creative ZEN vs. Iriver Clix

Zdravím a mám dotaz.Máte někdo zkušenost s některým z playerů těchto řad? Uvažuju o koupi,jenže ... dočetl jsem se,že u Creative ZEN je problém s těsností obalu,takže se dostává nečistota mezi display a krycí sklo,která ale nejde odstranit,protože spoj je napevno lepen a i Irivera mám obavy o výdrž onoho klikacího mechanismu,přecejen je mp4 player zařízení,u kterého se asi nepředpokládá zacházení jako v bavlnce.Co vy na to? Nějaké zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Nikdo neví,nemáte zkušenosti?

Ještě jednou,nikdo neví,nikdo není uživatel některého z playerů ?