» Poradna » Web a internet

Mp3-red.org

Zkoušel jsem dne 01.07.2019 stáhnout MP3 z mp3-red.org, místo stahování se začalo zobrazovat vyskakovací okno, že si nějaká ženská se mnou chce posílat nějaké fotky. Zamítl jsem, od té doby se mi kromě toho začala otevírat stránka s varováním, že mám 13 virů. Když jsem klepl na odkaz, předvyplnila se SMS ve výchozí aplikaci pro zprávy, i s cílovým číslem. Stačilo jen odeslat... Nechal jsem jen vygenerovat SMS, neodesílal jsem. SMS prý byla nutná pro stažení antiviru. Já mám dva vlastní, jeden originál od výroby (Xiaomi Redmi 6) a druhý předplacený F-Secure SAFE (z obchodu Google Play). Nechal jsem ihned zkontrolovat oběma, oba hlásily 0 virů (nákazy) a 0 nebezpečných aplikací (trojských koní). A mám natahovat třetí podobnou apku z pochybného zdroje? A SMS za kolik?

Odpovědi na otázku

Antivir v androidu? A ještě placený? Jsi upad na hlavu

... to asi nebude "Hloupý Honza" ....

Krásný příběh. Jen tam chybí to hlavní - kolik ti je let. Deset?

Stal ses jen obeti ruske reklamni site https://propellerads.com takze zadny vir, jinak stranka je prevazne urcena pro tu sit, podobne jako dalsi podobne stranky ktere nabizi podobny omezeny obsah v nizke kvalite. Mimojine tahle sit vytvari ruzne domeny s playlisty IPTV s pripravenou expiraci. Jednoduse receno nic neni zadarmo!