» Poradna » Programy

MP3 přehrávač UMAX IZZY - výdrž baterií :-(((

K Vánocům jsem dostala MP3 přehrávač UMAX IZZY. Jsem s ním spokojená, až na tu výdrž baterií. V manuálu a různě v recenzích na netu se uvádí až 8 hodin přehrávání. Mě to však vydrží max 1.5 h a to ještě mám vypnuté podsvícení displeje!!! Prostě krize. Je to napájené 1x AAA. Jaké jsou Vaše zkušenosti? Dají se koupit dobíjecí baterie v tomto formátu? Zdá se mi to strašně krátká doba. Po 20 minutách je polovina baterie v háji... Díky Peťa.

Odpovědi na otázku

Kup si nabijeci.

dáváš tam alkalické články?

Ano, dávám tam alkalické. Doma mám nabíječku na skoro všechny typy baterek, tak si chci koupit nabíjecí. Snad to potom bude lepší?

Normální to není , já kupoval na vlas stejný , ale neznačkový a výdrž baterky dodané k tomuto přístroji byla minimálně 8 hodin . Koupil jsem potom nabíjecí avýdrž je podobná . Mám tento " http://2324.elektrocoleti.cz/mp3-prehravac-mpp-003ds20... "