» Poradna » Mobily

Mp3 přehrávač s vetší vydrží baterie

Dobrý den potřebovala bych poradit, mám přehrávač SanDisk Sansa Clip Sports 8GB s větší vydrží i pamětí dá se dodat micro SDHC, micro SD, byla jsem nadmíru spokojená ale slot na přivěšení se ulomil,tak nevím,zda je možnost servisu,druhy problém byl že písničky uvnitř se různě roztřídily menší nepořádek i když na občasné cestování dostačujíci. nevíte někdo co si pořídit za přijatelnou cenu a se solidní spokojenosti.Děkuji.Jana

Odpovědi na otázku

FIIO je docela fajn - mají víc modelů:https://www.czc.cz/FIIO/mp3-prehravace/hledat

Zatím děkuji podívám se na to.Jana

MP3 přehrávač je snad v každém mobilu ??? A téměř do každého se SD(HC) karta (spíš tedy v mikro provedení) dá dát a téměř každý má 3,5mm jack pro sluchátka.

taky jsem myslel, že přejdu na telefon, jenže on je samostatný MP3 přehrávač o mnoho praktičtější. Na online streamovací služby kašlu, chci offline soubory bez DRM, co si pustím kdekoliv a na čemkoliv.Sice mobil s nějakým tím HW ovladačem na sluchátkový kabel - olivka s tlačítkem play/pause,next sice řeší leccos, ale zas by byl lepší aspoň malý displej... A to pak je samostatný MP3 přehrávač lepší.

Zapoměla jsem dodat a to mám své důvody,ne že bych byla proti mobilům,ale sháním opravdu nějaký dobrý přehrávač ne mobil,ale je to názor od názoru a pro mně je praktičtější MP3 přehrávač samostatně.Jinak mám i dotykový mobil,kde je Mp3,ale zatím se přikloním ještě k přehrávači Mp3 samostatně jak už se tady psaloZatím děkuji.