» Poradna » Programy

Mp3 přehrávač-jaký koupit?

Uvažuji o novém MP3 přehrávači,který by jste mi doporučili z následujících?iAUDIO U3iAUDIO F2M-CODY ???IRIVER ???Creative ZenEmgeton M6 Cult nebo něco jiného...Přehrávač musí mít minimálně 2 GB, data musí jít kopírovat bez použití nějakého speciálního software.Samozřejmě výborný zvuk...Díky...

Odpovědi na otázku

Ja bych popremyslel o EMGETON E3 CULT dodavaji se knemu sluchatka PORTA CULT ktera v kvalite zvuku porazi drtivouvetsinu ostatnich sluchatek prikladanych k mp3.Tady je recenze:http://www.mpx.cz/MP3-HARDWARE/Emgeton-E3-C... jem-(podrobna-recenze).htmlhttps://www.emgeton.com/reviews/Stereo%20&%20vide... ULT.jpgPokud uz mas naky kvalitni sluchatka tak doporucuji IRIVER T10

Inu znacku ako iRiver a iAudio by som nekupoval. A to z tychto dovodov:- Kvalita zvuku- UMS- Podpora hudobnych formatov- Vydrz baterky- Kvalita tovaru vobecTo je moj osobny nazor. Ja si idem kupit iAudio F2 4GB, i ked ma trapi ta vstavana baterka. Na druhom mieste v mojom rebricku je preslaveny iRiver T10 +FM 2GB.Takze asi tak .

ja by som poradil aj ten emgeton E3 cult. objednal som si ho, pred dvoma dnami mi dosiel a musim povedat ze je to super. aj prevedenie, aj zvuk. E3 je kompromis ze mas fajn zvuk s tymi sluchadlami (aj ked to nie su original kossy), a nestoji tak vela ako iRiver alebo iAudio. ja nelutujem.ale ked mas viac penazi tak kludne chod do tych drahsich.

kup si novy PC WORLD (mini verze stoji par korun). Je tam recenze 16 mp3 prehravacu.. Ja mam creative zen v plus a je skvely

Ahoj Emgeton E3 cult je dobrý aj tie slúchadlá majú dobrý zvuk čo ma však sklamalo, že sú to slúchadla cez hlavu, čo je aj dosť nemotorné. Mne to prekáža, uvažujem, že si kúpim iné takú klasiku štople do uší. Takže tolko. Ešte kedbudeš vyberať mp3 prehrávačsústred sa na jednoduchosť ovládania a nie na plno funkcií ktore možno ani nevyužiješ