» Poradna » Programy

MP3 na DVD nejde přehrát

Ahoj, má někdo podobný problém?
Vypálil jsem si hudbu (v MP3) na DVD, s tím že ji budu přehrávat na stolním DVD přehrávači (Sony DVP-NS32, MP3 soubory podporuje).Asi jsem v tomhle lama, ale po vložení do mechaniky přehrávače se načtou první hlavní složky (podsložky už nevidí) a dál už jen hlásí že není co číst. Je mi to divné... V PC mechanice funguje všechno... Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Je možné že všechno toto dvd nevidí nevím jak mp3 ale filmy avi taky nevidi v podsložkách a ani nevidí všechny vždycky jich vidí tak jen polovinu je to ještě nedokonalé proste (mám jej taky)

Hmmm, tak to jsem značku Sony přecenil, avi soubory mi to nevidí taky... bude to chtít asi opravdu lepší mašinku.

Nemas tam tech adresaru treba moc? Koukam do manualu, a je tam maximum 200.

Takže tím to asi nebude, celkem, i s podadresáři, jsem napočítal zhruba necelou stovku... bude to opravdu asi šunt a nebo potřebuje soubory nějak extra uspořádat ( nevím...), budu si muset před spaním taky trochu pročíst ten manuál... ... ale dík za postřehy.

Podsložky by měly být v tom seznamu zárověň s hlavníma složkama, všechny pod sebou.

Je to na strane 50...

pdf.crse.com ...

Aááá.... vítězství! Teď jsem to DVD zkoušel rozjet ještě jednou a podařilo se! Musel jsem ale v menu nastavení zvolit manuálně volbu soubory MP3 (čistě náhodou se mi to objevilo na obrazovce), doposud jsem myslel, že je přehrávač rozezná sám. Možná se tam dá přepnout i funkce čtení souborů avi... tak odvolávám,co jsem provolal, není to takový šunt...

RTFM - v tom manualu pisou o tom prepnuti AUTOMATu...

To je normální u starších typů DVD playerů, možná i u novějších...pokud bycs ty songy napraskal na dvd bez adresářů, tak to můžená půjde bez problémů, pokud je na dvd více adresářů s MP3 některé playery otevřou jen prní složku a dost, některé vylistují třeba jen 40 a další 25 nevidí...Je to individuální a většinou s tím nic nenaděláš, pokud nelze firmware v playeru flashnout a aktualizovat.

Tak to teda budu muset zítra ještě pořádně otestovat,ale do flashování se moc nehrnu ... dík za spolupráci, jak něco zajímavého v tomhle případě odhalím, dám ti vědět.

Já myslím, že neodhalíš nic...vyzkoušel jsem asi 5 DVD playerů a snad jen Orava uměla vylistovat všechno, ale jina to byl shit neskutečný...